Найбільше абітурієнтів зареєструвалися на тести з української мови

18:23, 02 квітня 2012
Освіта
0 0

В УЦОЯО нагадують правила

Станом на 2 квітня для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року зареєструвалося 328 тисяч 909 осіб.
Як передає кореспондент УНІАН, про це під час прес-конференції заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

Реєстрація тривала з 1 січня по 20 лютого. Протягом 21 лютого – 5 березня включно абітурієнти мали змогу повторно пройти реєстрацію у разі відмови або необхідності змінити кількість чи перелік предметів.

І.Зайцева повідомила, що найбільше абітурієнтів зареєстровано для складання тестів з української мови та літератури (загальнодержавний обов’язковий предмет) – 324 тис. осіб, історії України, математики, біології та географії. А на тест зі всесвітньої історії, який цього року проводитиметься вперше, зареєструвалися понад 10 тис. осіб.

Директор УЦОЯО нагадала, що 24 та 31 березня абітурієнти мали змогу пройти пробне тестування. При цьому явка склала 91-92%. Результати пробного тестування планується отримати до 12 квітня.

І.Зайцева нагадала, що в день тестування кожен учасник повинен мати при собі сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, документ, що засвідчує особу, та запрошення-перепустку для участі в ЗНО.

Графік проведення ЗНО-2012: 15 травня – хімія, 17 травня – російська мова, 19 травня – географія, 21 та 22 травня – математика, 24 травня – всесвітня історія, 26 травня – іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська), 28 та 29 травня – українська мова і література, 31 травня і 1 червня – історія України, 5 червня – фізика, 7 червня – біологія.
Результати ЗНО планується оголосити до 1 липня. Апеляції абітурієнти можуть подавати до УЦОЯО протягом трьох днів після оголошення результатів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter