«Доктора Пі» ще на два місяці залишили за ґратами

21:13, 16 січня 2012
Освіта
0 0

Провідують лише адвокати

СлюсарчукАндрію СЛЮСАРЧУКУ, відомому як “Доктор Пі”, суд продовжив термін тримання у львівському СІЗО ще на два місяці – до 14 березня.

Як повідомляє ЗІК, таке рішення Галицький районний суд Львова ухвалив ще у першій декаді січня. На засідання суду не покликали не тільки журналістів, але й адвокатів потерпілих у справі. Як відзначає видання, завтра мав би закінчитися попередній термін арешту.

Як повідомили в обласному управлінні Державної пенітенціарної служби, в ізоляторі А.СЛЮСАРЧУК поводиться спокійно. Його провідують лише адвокати.

Як повідомляв УНІАН, А.СЛЮСАРЧУКА звинувачують у підробці дипломів про закінчення низки вищих навчальних закладів, у тому числі й російського медичного університету.

Раніше, кілька років тому в ЗМІ з`явилася серія публікацій про феноменальні здібності А.СЛЮСАРЧУКА, який відтворював по пам`яті великі обсяги інформації, зокрема, 30 мільйонів цифр у числі «пі» після коми, вигравав шахові партії у комп`ютера, цитував напам`ять текст з будь-якої сторінки «Кобзаря» і робив обчислення з астрономічного розміру числами. А.СЛЮСАРЧУК також, назвавшись нейрохірургом, лікував хворих людей.

А.СЛЮСАРЧУК став лауреатом Державної премії України, йому було надано звання професора.

Проте в результаті розслідування газети «Експрес» з`ясувалося, що А.СЛЮСАРЧУК - самозванець, у якого немає ні диплома медичного вишу, ні вищої освіти. За даними ЗМІ, він покалічив десятки людей, зафіксовано, як мінімум, три смертельні випадки.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter