Роботодавці бідкаються, що кваліфікована молодь біжить з України

18:34, 05 січня 2012
Освіта
0 0

На ринку праці - невтішні тенденції

На вітчизняному ринку праці спостерігаються достатньо невтішні тенденції, пов`язані з відтоком за кордон кваліфікованих кадрів і молоді. Про це заявляв заступник голови Ради Федерації роботодавців України Олексій МІРОШНИЧЕНКО, передає Кореспондент.net.

«В Україні спостерігається, на жаль, стійка тенденція до відтоку кваліфікованих кадрів і молоді. Причини - демографічна криза, несприятливий внутрішній ринок праці, складна економічна ситуація, низький рівень життя», - зазначив він.

Водночас О.МІРОШНИЧЕНКО звернув увагу на агресивну імміграційну політику сусідніх держав. «Окремо слід виділити агресивну імміграційну політику близьких і далеких сусідів. Йдеться про політику РФ стосовно професіоналів, які бажають отримати російське громадянство, «карту поляка» і «Blue card» ЄС - проект, спрямовано на залучення професіоналів, особливо робочих і інженерних спеціальностей із країн-сусідів ЄС», - сказав він.

«У черзі на отримання «Green card» США стоять понад 1 млн. українців", - констатував О.МІРОШНИЧЕНКО.

Україна перебуває на порозі чергової хвилі втрати трудового та інтелектуального потенціалу, заявляв раніше експерт Центру Разумкова, колишній перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло РОЗЕНКО.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter