Брати Клички відкриють спортивну школу

23:44, 15 листопада 2011
Освіта
1 0

Приурочили до 15-річчя своєї професійної кар’єри

Завтра Фонд братів Кличків у рамках Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!» відкриє у Сєвєродонецьку (Луганська обл.) оновлену Дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ) №2.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Фонду, відкриття спортивної школи на Луганщині брати КЛИЧКИ приурочили до відзначення 15-річчя своєї професійної кар’єри.

Разом з тим, упродовж року Фонд вже відкрив оновлені спортивні школи у містах Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.), Горлівка (Донецька область), Хотин (Чернівецька обл.) та у Києві. На черзі – школа у Севастополі (АР Крим).

У Фонді також зазначили, що проект «Старт до успіху!» став можливий за підтримки друзів та партнерів братів КЛИЧКІВ, які підтримали ініціативу Фонду, взявши участь в аукціоні зі збору коштів на ремонт та реконструкцію дитячих спортивних шкіл та розвиток проектів освіти. Мета проекту - відкрити для дітей з різних куточків України спорт як інструмент досягнення життєвого успіху.

На сьогодні Фонд вже обрав дитячі спортивні школи, які найбільше потребують допомоги: організатори зупинилися на освітніх закладах, де навчають одразу декільком видам спорту, і в яких займається велика кількість учнів. Пріоритетними стали ті школи, що мають максимальну підтримку органів місцевого самоврядування, які гарантуватимуть їхнє утримання після реконструкції та оснащення обладнанням.

ДЮСШ №2 у Сєвєродонецьку - найбільший осередок спортивного життя міста, де понад 600 учнів займаються футболом, велоспортом, гімнастикою, легкою та важкою атлетикою. Урочисте відкриття відбудеться завтра, 16 листопада, о 13.00.

*** Фонд братів Кличків – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм і Володимиром КЛИЧКАМИ у серпні 2003 р. з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України.

За 8 років Фонд реалізував низку соціальних проектів, що були спрямовані на популяризацію здорового способу життя, сприяння розвитку спорту, підтримку талановитої молоді та проведення просвітницьких кампаній.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter