У Харкові провели акцію за відставку Табачника

09:30, 13 жовтня 2011
Освіта
0 0

Активісти «Оновлення країни»

У Харкові пройшла акція протесту з вимогою відставки міністра освіти та науки Дмитра ТАБАЧНИКА.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Громадської ініціативи «Оновлення країни», акція була проведена вчора у вигляді театралізованого перфомансу: «історичні постаті», яких Міністерство освіти викреслило з підручників. Протестанти подарували «Табачнику» квиток до Росії та відправили його з валізами на вокзал.

«Скорочення бюджетних місць у вишах, закриття українських шкіл на Сході, поширення корупції та хабарництва, зниження рівня освіти, активне перетворення українських університетів на бізнес-корпорації, що спрямовані тільки на те, щоб витягувати гроші зі студентів – це все обурює студентів не менше за антиукраїнську політику ТАБАЧНИКА. Нам не потрібен такий міністр", - заявив активіст громадської ініціативи «Оновлення країни» Дмитро ПИЛИПЕЦЬ.

Під час передачі квитка "міністру" організатори акції зазначили: «Жоден з міністрів освіти не викликав у молоді стільки незадоволення. Саме тому ми вирішили відправити ТАБАЧНИКА до країни, яку він любить понад усе. Нехай там проводить свої реформи".

Як повідомлялося, попередню акцію за відставку Д.ТАБАЧНИКА, яка мала відбутись 5 жовтня, міська влада Харкова заборонила. Активісти «ОК» пов’язують це із перебуванням у місті міністра освіти Дмитра Табачника.

6 жовтня представник «Оновлення країни» Д.ПИЛИПЕЦЬ звернувся до прокуратури з проханням розібратися в ситуації, що склалася.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter