Українській освіті дадуть 93 мільярди?

10:50, 30 вересня 2011
Освіта
0 0

Литвин  про фінансування галузі в наступному році

Голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН стверджує, що фінансування освіти в Україні в наступному році буде значно збільшено - до 93 млрд. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні у Баранівській гімназії під час перебування з робочою поїздкою на Житомирщині.

За словами В.ЛИТВИНА, "у зведеному бюджеті країни на наступний рік у декілька разів до показника цього року збільшено фінансування освітянської галузі - до 93 млрд. грн.». (УНІАН: у 2011 році на фінансування освіти передбачалося 79,4 млрд. грн.). Спікер зазначив, що ці кошти дозволять збільшити зарплату освітянам.

Однак, підкресли голова ВР, цього ще недостатньо, оскільки загалом у країні на потреби освітян слід направляти не менше 10% від загального обсягу ВВП.

При цьому В.ЛИТВИН розповів, що сам колись у молодому віці хотів стати вчителем у Новоград-Волинському районі Житомирщини, однак йому у відділі освіти тоді відмовили з огляду на відсутність вакансій. "Новоград-Волинщина втратила ЛИТВИНА-учителя", - сказав голова ВР.

Він також дав настанови учням гімназії, головною з яких назвав вміння добиватися поставленої мети та планувати своє майбутнє. В.ЛИТВИН також подарував гімназії комп’ютерний клас та вручив подарунки кращим вчителям закладу.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter