У Києві з 1 липня 2011 року розпочався відбір кандидатів у волонтери на Євро-2012.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, співбесіди з кандидатами відбуваються у створених опорних центрах, які в майбутньому слугуватимуть для забезпечення та підтримки волонтерів під час обслуговування фінальної частини чемпіонату Європи у 2012 році а саме: на базі спеціалізованих шкіл № 43, 53, 207, 214 та середньої загальноосвітньої школи № 78.

Як повідомляють у Головному управлінні з питань підготовки та проведення Євро-2012, відбиратимуть волонтерів фахівці науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Академії педагогічних наук при Міністерстві освіти і науки України, який став переможцем відкритих конкурсних торгів. Зазначений центр має значний досвід в організації українських та міжнародних волонтерських проектів. Відбір волонтерів здійснюють виключно фахівці з психології, педагогічні працівники та викладачі з мовної підготовки, які мають відповідні вчені звання, наукові ступені та сертифікати. Прийматимуть волонтерів на роботу за результатами співбесіди іноземною мовою.

Відео дня

Нагадаємо, станом на початок липня 2011 року на веб-сайті Приймаючого міста Києва зареєструвалось понад 6 тисяч кандидатів у волонтери. Програма підготовки «Київський волонтер» набирає все більшої популярності не тільки в Україні. Стати київським волонтером вже виявили бажання громадяни з Німеччини, Польщі, Азербайджану, Норвегії, Канади, Грузії, США та навіть з Індії. Долучитись до футбольного свята в столиці найбільше прагнуть дівчата та жінки – 71%. 16% з усіх зареєстрованих вже мали попередній досвід роботи у волонтерських проектах, 83% – є студентами, а 94% мають бажання пройти безплатний курс практично-мовної підготовки.

Щодо напрямків роботи, то найбільше кандидати у волонтери хотіли б надавати інформаційну підтримку вболівальникам – 47%, працювати у медіа центрі Приймаючого міста виявили бажання 45%, допомагати в офіційній фан-зоні – 35%. Найменшу цікавість викликає у молодих людей мовна допомога службам безпеки міста – лише 7% бажаючих.