В Японії хлопчик буде відвідувати школу під жіночим ім'ям

16:34, 01 грудня 2010
Освіта
2 0

У 6 років в нього виявили гендерний розлад

Учень шостого класу в японській префектурі Хього буде відвідувати школу під жіночим ім`ям, носити форму для дівчаток і навіть користуватися жіночим туалетом. Рішення про це прийняв місцевий комітет з освіти, пишуть РИА-Новости з посиланням на газету "Майніті"

У шість років дитині був поставлений діагноз розладу гендерної ідентичності, при якому людина, яка фізіологічно відноситься до однієї статі, відчуває себе представником протилежної статі.

За домовленістю з початковою школою, навчання в якій в Японії триває 6 років, хлопчику було дозволено відвідувати заняття під дівочим ім`ям. Про фізіологічну стать дитини не знали навіть його однокласники. Питання про стать виникло в зв`язку з його переходом до середньої школи. У Японії початкова (6-12 років), середня (13-15 років) і старша (16-18 років) щаблі загальноосвітньої школи, як правило, відокремлені однин від одного. При переході на новий щабель діти здають іспити і переходять у нову школу. Батьків турбували можливі проблеми в середній школі через те, що в період навчання хлопчик вступить в період статевого дозрівання, у нього почине ламатися голос і намітиться рослинність на обличчі. Комітет з освіти розглянув прохання батьків і прийняв офіційне рішення, яке дозволяє дитині і надалі числитися в списках учнів під жіночим ім`ям і відвідувати заняття у формі для дівчаток.

Комітет створив також спеціальну групу з підтримки дітей з розладом гендерної ідентичності. До цих пір в Японії було відомо два випадки, коли діти відвідували школу під іменами протилежної статі. Однак вперше питання про статеву приналежність був винесений на обговорення офіційного органу освіти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter