Українець став президентом міжнародного форуму інтелектуалів

15:39, 30 листопада 2010
Освіта
2 0

Учасники - 12 країн Східної Європи та Азії

Громадська платформа «Діалог-Євразія» обрала своїм президентом українського історика, громадського діяча Володимира СЕРГІЙЧУКА.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі народного депутата Андрія ШЕВЧЕНКА, який також брав участь у форумі, що відбувся в Анталії (Туреччина).

Після обрання В.СЕРГІЙЧУК запропонував започаткувати «гуманітарний Давос» - світовий форум, на якому учасники зібрання могли б вести дебати з ключових питань культури, освіти, міжнаціональних відносин.

«Для нас це шанс поширювати свої гуманітарні цінності. Такі риси як толерантність, терпимість, повага – це цінності, завдяки яким Україна може займати сильніші позиції як в Європі, так і в Азії», - сказав В.СЕРГІЙЧУК, коментуючи участь України в організації.

Цьогорічна зустріч учасників платформи «Діалог-Євразія» була присвячена сім‘ї як інституту, що драматично змінюється в умовах прогресу та глобалізації. До української делегації увійшло близько 70 інтелектуалів – письменників, журналістів, учених, - серед яких Іван ДРАЧ, Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Володимир МОСТОВИЙ, Василь ШКЛЯР.

*** «Діалог-Євразія» - це недержавний форум інтелектуалів, які представляють 12 країн Східної Європи та Азії. Організація була заснована 1998 року, її першим президентом був відомий киргизький письменник Чінгіз Айтматов.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter