Галасливе оточення вдома заважає дітям вчитися

13:41, 16 листопада 2010
Освіта
29 0

Дослідження вчених Англії

Згідно зі звітом компанії Ofsted, діти часто в першому класі не можуть нормально говорити і слухати вчителя через хаотичну й галасливу обстановку вдома.

Про це пише сайт NEWSru.com 

В більшості шкіл, які відвідали співробітники організації, констатували збільшення кількості дітей, не готових до процесу навчання, не здатних висловити свої думки і вникати в суть розповіді. Деякі діти взагалі ще не привчені до самостійного використання туалету.

Експерти пов`язують подібну тенденцію не з тим, що з дітьми мало розмовляють удома, а, навпаки, дуже часто. Через постійний фоновий шум (вічно включений телевізор, розмови родичів, крики, гамір, гавкіт собаки) знижується чутливість до звукових та інтонаційних відтінків. У результаті вчителям доводиться фокусуватися лише на відробітку розмовних навиків і розширенні словарного запасу.

Всього експерти проаналізували стан 12 початкових шкіл в Англії. Зважаючи на описану вище тенденцію, кращі школи використовували покроковий підхід в навчанні читанню, транскрипції й письму. У свою чергу, міністерство освіти Великої Британії планує ввести тест на читання для шестирічних дітей, проте це не змінить ситуацію із захопленістю 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter