У Києві відкрилася нова сучасна бібліотека

17:34, 09 листопада 2010
Освіта
4 0

В училищі будівництва і дизайну

Сьогодні з нагоди святкування Дня української мови та писемності у приміщенні Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну відкрилася нова учнівська бібліотека із використанням інформаційно-комп’ютерних технологій. Бібліотека забезпечить вільний доступ до мережі Інтернет, провідних бібліотек України та зарубіжжя.

 Про це інформує прес-служба Київської міської держадміністрації з посиланням на Головне управління освіти та науки КМДА.

Сучасна читальна зала на 50 місць обладнана системою радіо-гучномовлення, двома великими TFT моніторами, переносними комп`ютерами із прямим підключенням до всесвітньої мережі Інтернет, та має сучасне книгосховище.

 Учні та педагоги професійно-технічного навчального закладу отримали можливість проводити учнівські конференції за обраними спеціальностями, спілкуватись з колегами з різних куточків світу та бути присутніми на інтерактивних заняттях.

Бібліотека надаватиме безкоштовний доступ до електронних ресурсів: українських (Бібліотеки Вернадського www.nbuv.gov.ua; Національної Парламентської бібліотеки www.nplu.kiev.ua; Державної науково-технічної бібліотеки України www.ntbu.ru); російських (Державної публічної науково-технічної бібліотеки Росії www.gpntb.ru; Бібліотеки МДТУ ім.Н.Баумана www.library.bmstu.ru; Бібліотеки Всеросійського інституту наукової інформації з технічних наук www.viniti.ru; Наукової бібліотеки МДУ ім. М. В. Ломоносова www.nbmgu.ru) та відомих світових бібліотек (Бібліотеки Гарвардського університету www.lib.harvard.edu; Кембриджського університету www.cambridgelibraries.ca;  Уельського університету www.library.yale.edu). Буде також доступ до світових музеїв та культурних центрів.

Відкриттю сучасної бібліотеки сприяли педагогічний та учнівський колективи при  активній підтримці батьківського комітету.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter