Табачник обіцяє сьогодні написати диктант з української

13:04, 09 листопада 2010
Освіта
1 0

Перевірити себе можен кожний

У вівторок, 9 листопада, відбудеться диктант з української мови, написати який обіцяє і міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

Таку обіцянку керівник освітян дав журналістам: "Я візьму участь у написанні диктанту, тому що мені цікаво подивитися, чи не застаріли набуті в школі й в університеті навички", повідомляє "Українська правда. Життя".

Диктант з української мови, що також називається диктантом національної єдності приурочено до Дня української писемності.

Цього року він проводитиметься Національною радіокомпанією України вже вдесяте.

Його буде озвучено Національною радіокомпанією о 16:00, і кожен охочий зможе перевірити своє знання української мови.

Цього року диктант читатиме доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

Метою радіозавдання є перевірка знань державної мови. Обсяг тексту становить 100-120 слів.

Початок диктанту на Першому та Третьому каналах Національного радіо - о 16:10.

Виконане завдання можна надіслати у день його написання за адресою Київ-1, Хрещатик, 26, індекс - 01001. Для найсумлінніших виконавців завдання передбачені подарунки.

Щороку Національна радіокомпанія отримує понад 10 тисяч листів з радіодиктантом. Серед учасників акції - жителі Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини, Бельгії. Подібні акції для поліпшення знань  рідної мови проводять також на радіо Польщі, Китаю та Франції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter