Табачника звинувачують у нефахових підходах до керування галуззю

14:09, 29 вересня 2010
Освіта
0 0

 "10-класники на кінець вересня не отримали і половини підручників"

Народний депутат, один із лідерів партії “Єдиний Центр” Леся ОРОБЕЦЬ звинувачує міністра освіти і науки Дмитра ТАБАЧНИКА у відсутності фахового підходу до управління освітянською галуззю.

Про це УНІАН повідомила прес-служба партії.

«Напередодні вчительського свята Дмитро ТАБАЧНИК продемонстрував, що кероване ним Міністерство освіти й науки не має адекватних відповідей не лише на виклики освітянського сьогодення, але й ключові запитання громадськості», – заявила Л.ОРОБЕЦЬ.

За оцінкою політика, урядовець так і не зумів надати переконливих обґрунтувань низки резонансних рішень влади. «Зокрема, пан ТАБАЧНИК не відповів, як скоро школа отримає новий штатний розпис у зв’язку з упровадженням 11-річки. Так само не зміг пояснити причин того, чому з липня 2010 року в Донецькому національному університеті досі не оголошено вибори ректора після скандального звільнення з цієї посади Володимира ШЕВЧЕНКА, а згодом – і обох його заступників», – зауважила народний депутат.

На думку Л.ОРОБЕЦЬ, керівник Міносвіти продемонстрував відсутність фахового підходу до управління галуззю в цілому. «Міністр не лише підтвердив наміри зберегти в умовах прийому до вишів 20 «бонусних» балів для вступників, що нашкребуть грошенят для до вузівської підготовки, але й визнав, що 10-класники на кінець вересня не отримали і половини підручників, що мають бути видані за державний кошт», – наголосила народний депутат.

Як зазначила Л.ОРОБЕЦЬ, “торгівля перевагами при вступі з боку вищого навчального закладу суперечить українській Конституції, що гарантує вступникам рівні конкурсні умови вступу незалежно від їх майнового стану та місця проживання”. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter